Swarovski Elements PendantsMáte-li rádi slavnostně třpytivé šperky, podívejte se na Swarovski Elements. Díky skleněným přívěskům s dokonalým brusem vytvoříte úžasnou bižuterii pro každodenní, ale především slavnostní nošení.

krabickyKrásný šperk je vhodné ukládat do šperkovnice anebo do šperkové krabičky. Krabičky na šperky jsou ideální pro ukládání bižuterie, protože bižuterii je vhodné uchovávat ve tmě, bez dopadu slunečních paprsků a světla.

kostkazelenaMačkané korálky v různých tvarech - padáky, hrušky, kapky, olivy, vlnky, lucerny, jazýčky, srdíčka, zuby, válečky, disky, slavíky...

Tvarovky jsou postupně doplňovány v mnoha barevných variantách a velikostech.

Dárkové sáčky z organzyMezi textilními dárkovými sáčky jsou také stahovací sáčky z průsvitného monofilu - organzy, a to v několika barevných variantách.

novivoskovkyNabídku českých voskovaných korálků a také voskových perlí dovozových doplňujeme. Imitace perlí ve variantách: kuličky i tvarované voskované perle - lucerničky, slzy, vlnky,  válečky v mnoha velikostech a barvách, s hladkým či dekorativním vroubkovaným povrchem.